17250VA-24R-GA-00
Numer produktu DigiKey
P19886-ND
Producent
Numer produktu producenta
17250VA-24R-GA-00
Opis
FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Okrągłe - średnica 172,7mm Kula 346,1CFM (9,69m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
62,0dB
Prod.
Moc (W)
43.2 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 172,7mm
Waga
2.1lbs (952.5g)
Szerokość
50,80mm
Prąd znamionowy (A)
1,8A
Przepływ powietrza
346,1CFM (9,69m³/min)
Zakres napięć
18 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
1,250in H2O (312,0Pa)