12539JE-12L-BA-F0
Numer produktu DigiKey
P122269-ND
Producent
Numer produktu producenta
12539JE-12L-BA-F0
Opis
FAN AXIAL 125.4X39MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 125,4mm x 125,4mm (dł. x wys.) Kula 75,0CFM (2,10m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12539JE-12L-BA-F0 Modele
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
34,0dB
Seria
Moc (W)
2.88 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-40 - 104°F (-40 - 40°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 125,4mm x 125,4mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,240A
Szerokość
39,00mm
Zakres napięć
7 - 13,2V=
Przepływ powietrza
75,0CFM (2,10m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,150in H2O (37,4Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy -20°C