12539JA-12M-BA-00
Numer produktu DigiKey
P122268-ND
Producent
Numer produktu producenta
12539JA-12M-BA-00
Opis
FAN AXIAL 125.4X39MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 125,4mm x 125,4mm (dł. x wys.) Kula 57,3CFM (1,60m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
26,5dB
Seria
Moc (W)
1.08 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 125,4mm x 125,4mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,090A
Szerokość
39,00mm
Zakres napięć
7 - 13,8V=
Przepływ powietrza
57,3CFM (1,60m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,120in H2O (29,9Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
100000h przy 25°C