12038VE-24R-GUE-2
Numer produktu DigiKey
12-12038VE-24R-GUE-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
12038VE-24R-GUE-2
Opis
120X120X38MM, 24VDC, 6,400 RPM,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 244,0CFM (6,90m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
66,0dB
Prod.
Moc (W)
38.4 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 140°F (-10 - 60°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, VDE
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
1,60A
Przepływ powietrza
244,0CFM (6,90m³/min)
Zakres napięć
18 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
1,490in H2O (371,1Pa)
Materiał - ramka
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C