Ilustracja dla 12032GA-24K-AL-00 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
12032GA-24K-AL-00
Numer produktu DigiKey
12-12032GA-24K-AL-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
12032GA-24K-AL-00
Opis
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Dmuchawa 24V= Kwadratowe/zaokrąglone - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 22,2CFM (0,622m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart, czujnik zablokowanego wirnika
Prod.
Szum
41,5dB
Seria
Moc (W)
4.08 W
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 140°F (-10 - 60°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe/zaokrąglone - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,170A
Szerokość
32,00mm
Zakres napięć
12 - 27,6V=
Przepływ powietrza
22,2CFM (0,622m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,400in H2O (99,6Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
100000h przy 25°C