11338JE-12L-BA-F0
Numer produktu DigiKey
P122265-ND
Producent
Numer produktu producenta
11338JE-12L-BA-F0
Opis
FAN AXIAL 113X45.5MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 113mm x 113mm (dł. x wys.) Kula 52,5CFM (1,47m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
32,5dB
Prod.
Moc (W)
1.56 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40 - 104°F (-40 - 40°C)
Napięcie - znamionowe
Waga
0.375lb (170.1g)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 113mm x 113mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,130A
Szerokość
45,50mm
Zakres napięć
7 - 13,8V=
Przepływ powietrza
52,5CFM (1,47m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,150in H2O (37,4Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy -20°C