09232VA-24R-CAS-0
Numer produktu DigiKey
P19882-ND
Producent
Numer produktu producenta
09232VA-24R-CAS-0
Opis
FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 105,9CFM (2,97m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
59,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
12 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Waga
0.485lb (219.99g)
Szerokość
32,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,500A
Przepływ powietrza
105,9CFM (2,97m³/min)
Zakres napięć
18 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
1,100in H2O (274,0Pa)