09225VE-24L-CU-02
Numer produktu DigiKey
12-09225VE-24L-CU-02-ND
Producent
Numer produktu producenta
09225VE-24L-CU-02
Opis
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 63,5CFM (1,78m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
38,5dB
Prod.
Moc (W)
3.36 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, VDE
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,140A
Szerokość
25,00mm
Zakres napięć
14 - 27,6V=
Przepływ powietrza
63,5CFM (1,78m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,280in H2O (69,7Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
100000h przy 25°C