08025SE-12Q-FT-DW
Numer produktu DigiKey
12-08025SE-12Q-FT-DW-ND
Producent
Numer produktu producenta
08025SE-12Q-FT-DW
Opis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 54,7CFM (1,53m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
39,5dB(A)
Prod.
Moc (W)
3.12 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, VDE
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,260A
Przepływ powietrza
54,7CFM (1,53m³/min)
Zakres napięć
7 - 13,8V=
Ciśnienie statyczne
0,273in H2O (68,0Pa)
Materiał - ramka
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C