08025DA-12N-EU-02 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 51,2CFM (1,43m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
08025DA-12N-EU-02
Numer produktu DigiKey
12-08025DA-12N-EU-02-ND
Producent
Numer produktu producenta
08025DA-12N-EU-02
Opis
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Szum
45,0dB
Prod.
Moc (W)
2.64 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, VDE
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,220A
Szerokość
25,40mm
Zakres napięć
7 - 13,2V=
Przepływ powietrza
51,2CFM (1,43m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,420in H2O (104,6Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C