08015SS-24N-AA-00
Numer produktu DigiKey
12-08015SS-24N-AA-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
08015SS-24N-AA-00
Opis
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 33,9CFM (0,949m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
34,0dB
Seria
Moc (W)
2.88 W
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,120A
Szerokość
15,00mm
Zakres napięć
12 - 26,4V=
Przepływ powietrza
33,9CFM (0,949m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,140in H2O (34,9Pa)
Typ łożyska
Tuleja
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C