08015JE-12M-BA-F0
Numer produktu DigiKey
P122262-ND
Producent
Numer produktu producenta
08015JE-12M-BA-F0
Opis
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 22,2CFM (0,622m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
32,0dB
Seria
Moc (W)
1.2 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-40°C - 40°C
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,100A
Szerokość
15,00mm
Zakres napięć
7 - 13,2V=
Przepływ powietrza
22,2CFM (0,622m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,100in H2O (24,9Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy -20°C