06038DA-12S-EWF-D
Numer produktu DigiKey
12-06038DA-12S-EWF-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
06038DA-12S-EWF-D
Opis
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 73,1CFM (2,05m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
66,5dB
Prod.
Moc (W)
27.6 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
14 - 140°F (-10 - 60°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cULus, VDE
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
2,30A
Szerokość
38,00mm
Zakres napięć
10,8 - 13,2V=
Przepływ powietrza
73,1CFM (2,05m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
3,560in H2O (886,7Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C