06025SE-12R-FT-DW
Numer produktu DigiKey
12-06025SE-12R-FT-DW-ND
Producent
Numer produktu producenta
06025SE-12R-FT-DW
Opis
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 30,0CFM (0,840m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
38,5dB(A)
Prod.
Moc (W)
2.76 W
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, VDE
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,230A
Przepływ powietrza
30,0CFM (0,840m³/min)
Zakres napięć
7 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,405in H2O (100,9Pa)
Plastikowe
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C