06025SA-12N-AL-D0
Numer produktu DigiKey
12-06025SA-12N-AL-D0-ND
Producent
Numer produktu producenta
06025SA-12N-AL-D0
Opis
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 23,3CFM (0,652m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart, czujnik zablokowanego wirnika
Prod.
Szum
33,0dB
Seria
Moc (W)
1.8 W
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,150A
Szerokość
25,00mm
Zakres napięć
6 - 13,8V=
Przepływ powietrza
23,3CFM (0,652m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,250in H2O (62,3Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C