06020SA-12N-AL-00
Numer produktu DigiKey
P16996-ND
Producent
Numer produktu producenta
06020SA-12N-AL-00
Opis
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 20,5CFM (0,574m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
30,5dB
Prod.
Moc (W)
1.08 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Waga
0.123lb (55.79g)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,090A
Szerokość
20,00mm
Zakres napięć
6 - 13,8V=
Przepływ powietrza
20,5CFM (0,574m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,210in H2O (52,3Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C