06015VE-12P-CT-00
Numer produktu DigiKey
12-06015VE-12P-CT-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
06015VE-12P-CT-00
Opis
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 19,4CFM (0,543m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
36,5dB(A)
Prod.
Moc (W)
1.56 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, VDE
Szerokość
15,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,130A
Przepływ powietrza
19,4CFM (0,543m³/min)
Zakres napięć
6 - 13,8V=
Ciśnienie statyczne
0,272in H2O (67,7Pa)
Materiał - ramka
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C