06015VA-24P-CA-00
Numer produktu DigiKey
P19877-ND
Producent
Numer produktu producenta
06015VA-24P-CA-00
Opis
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 19,4CFM (0,543m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
36.5dB
Prod.
Moc (W)
1.68 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.132lb (59.87g)
Szerokość
15,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,070A
Przepływ powietrza
19,4CFM (0,543m³/min)
Zakres napięć
10 - 27,6V=
Ciśnienie statyczne
0,270in H2O (67,3Pa)