04020VE-24Q-CT-00
Numer produktu DigiKey
12-04020VE-24Q-CT-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
04020VE-24Q-CT-00
Opis
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Kula 12,4CFM (0,347m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
42,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
2.64 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, VDE
Szerokość
20,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,110A
Przepływ powietrza
12,4CFM (0,347m³/min)
Zakres napięć
14 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
0,570in H2O (142,0Pa)
Materiał - ramka
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 60°C