04015SS-24N-AA-00
Numer produktu DigiKey
12-04015SS-24N-AA-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
04015SS-24N-AA-00
Opis
FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Tuleja 7,4CFM (0,207m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart
Prod.
Szum
32,0dB
Seria
Moc (W)
1.2 W
Opakowanie
Skrzynka
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,050A
Szerokość
15,00mm
Zakres napięć
10 - 25,2V=
Przepływ powietrza
7,4CFM (0,207m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,270in H2O (67,3Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Tuleja
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C