04010SS-24N-AT-00
Numer produktu DigiKey
P19869-ND
Producent
Numer produktu producenta
04010SS-24N-AT-00
Opis
FAN AXIAL 40X10MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Tuleja 6,7CFM (0,188m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Czujnik prędkości obrotowej (Tach)
Prod.
Szum
29,0dB
Seria
Moc (W)
1.1 W
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Waga
0.035lb (15.88g)
Szerokość
10,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,046A
Przepływ powietrza
6,7CFM (0,188m³/min)
Zakres napięć
20 - 26,4V=
Ciśnienie statyczne
0,190in H2O (47,3Pa)