SK12AAW01
SK12AAW01
SK12AAW01
Numer produktu DigiKey
360-1935-ND
Producent
Numer produktu producenta
SK12AAW01
Opis
SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kluczykowe 2 Pozycja SPDT 3A (~) 125 V~ = Montaż panelowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SK12AAW01 Modele
Kategoria
Pozycje wyjmowania klucza
Wszystkie
Producent
NKK Switches
Kąt między pozycjami
90°
Seria
Materiał styku
Srebro (Ag)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż panelowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Obwód
SPDT
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 12,00mm
Liczba pozycji
2
Funkcje
Zaciski uszczelniona żywicą epoksydową
Funkcja przełącznika
On-On
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Głębokość - za kołnierzem
27,00mm
Prąd znamionowy (A)
3A (~)
Okres trwałości mechanicznej
30000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V