MS22ANW03 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NKK Switches
W magazynie: 0
Arkusz danych
MFR Recommended
Nidec Components
W magazynie: 246
Arkusz danych
Przełączniki suwakowe DPDT Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MS22ANW03
MS22ANW03
MS22ANW03
Numer produktu DigiKey
360-2387-ND
Producent
Numer produktu producenta
MS22ANW03
Opis
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MS22ANW03 Modele
Kategoria
Materiał styku
Stop srebra
Producent
NKK Switches
Wykończenie styku
Srebro
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Zaciski uszczelniona żywicą epoksydową
Obwód
DPDT
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Materiał aktuatora
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Funkcja przełącznika
On-On
Skok przełącznika
2,20mm
Prąd znamionowy (A)
6A (~)
Okres trwałości mechanicznej
100000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Okres trwałości elektrycznej
25000 cykli
Typ aktuatora
Standard
Bazowy numer produktu
Długość aktuatora
5,10mm