LP0125CMKW01A
LP0125CMKW01A
LP0125CMKW01A
Numer produktu DigiKey
360-2668-ND
Producent
Numer produktu producenta
LP0125CMKW01A
Opis
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPDT Standard Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LP0125CMKW01A Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Seria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 17,30mm
Typ
Standard
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Obwód
Okres trwałości mechanicznej
500000 cykli
Funkcja przełącznika
On-Mom
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Prąd znamionowy (A)
3A (~/=)
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V