KB15SKW01-5F24-JF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NKK Switches
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla KB15SKW01-5F24-JF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KB15SKW01-5F24-JF
Numer produktu DigiKey
KB15SKW01-5F24-JF-ND
Producent
Numer produktu producenta
KB15SKW01-5F24-JF
Opis
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPDT Standardowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KB15SKW01-5F24-JF Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Prod.
Typ aktuatora
Pătrat, Buton
Seria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Opakowanie
Taca
Kolor - aktuator/kołpak
Przezroczyste (zielony filtr/dyfuzor)
Status części
Nieaktualne
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V=
Typ
Standardowe, podświetlane
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 12,30mm
Funkcja przełącznika
On-Mom
Temperatura robocza
-25°C - 50°C
Prąd znamionowy (A)
1A (~/=)
Okres trwałości mechanicznej
100000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V