IS15BSBFP4EF
Numer produktu DigiKey
IS15BSBFP4EF-ND
Producent
Numer produktu producenta
IS15BSBFP4EF
Opis
SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki z programowanym wyświetlaczem Przycisk, LCD SPST-NO 0,1A przy 12V= Otwór przelotowy
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Producent
NKK Switches
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,1A przy 12V=
Seria
Napięcie zasilania
3,0 - 5,5V=
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyk PC
Typ
Przycisk, LCD
Temperatura robocza
-15°C - 50°C
Tryb wyświetlania
Czarne i białe, dodatnie FSTN
Siła robocza
173gf
Kolor diody LED
Żółte - zielone
Prąd przewodzenia diody LED
15, 15mA
Obszar widzenia
14,5mm x 11,8mm (dł. x szer.)
Napięcie przewodzenia diody LED
1,9, 3,2V=
Rozmiar powierzchni czołowej
19,0mm x 18,0mm (dł. x szer.)
Zakres ruchu
1,8mm