FR01FR10P-S
Numer produktu DigiKey
360-2198-ND
Producent
Numer produktu producenta
FR01FR10P-S
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Otwór przelotowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 100mA 5V=
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FR01FR10P-S Modele
Kategoria
Wykończenie styku
Złoto
Producent
NKK Switches
Wysokość nad płytką
0,150" (3,81mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Obwód
BCD
Zmywalne
Brak
Liczba pozycji
10
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
100mA
Materiał korpusu
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Napięcie znamionowe
5V=
Długość
0,394" (10,00mm)