RH5RL33AA-T1-FE
Numer produktu DigiKey
2129-RH5RL33AA-T1-FETR-ND - Taśma i szpula (TR)
2129-RH5RL33AA-T1-FECT-ND - Taśma cięta (CT)
2129-RH5RL33AA-T1-FEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RH5RL33AA-T1-FE
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 50mA SOT-89-3
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,53V przy 1mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
3.3 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje ochronne
Przetężenie, zwarcie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-243AA
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V