TM-7ES105
Numer produktu DigiKey
563-TM-7ES105-ND
Producent
Numer produktu producenta
TM-7ES105
Opis
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
1 MOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 3.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
TM-7ES105 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
1 MOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,323" x 0,283" (8,20mm x 7,20mm)
Tolerancja
±10%