ST-4ETA502
Numer produktu DigiKey
563-ST-4ETA502TR-ND - Taśma i szpula (TR)
563-ST-4ETA502CT-ND - Taśma cięta (CT)
563-ST-4ETA502DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST-4ETA502
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
ST-4ETA502 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,197" x 0,177" (5,00mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%