ST-4ETA202
Numer produktu DigiKey
563-ST-4ETA202TR-ND - Taśma i szpula (TR)
563-ST-4ETA202CT-ND - Taśma cięta (CT)
563-ST-4ETA202DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST-4ETA202
Opis
TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
2 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
ST-4ETA202 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
2 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,197" x 0,177" (5,00mm x 4,50mm)
Tolerancja
±20%