SM-42TX102
Numer produktu DigiKey
SM-42TX102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SM-42TX102CT-ND - Taśma cięta (CT)
SM-42TX102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM-42TX102
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
SM-42TX102 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
1 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%