SM-42TB104 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM-42TB104
Numer produktu DigiKey
SM-42TB104TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SM-42TB104
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SM-42TB104 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Nidec Components
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,181" (4,80mm x 4,60mm)
Tolerancja
±10%