SM-3TW203
Numer produktu DigiKey
SM-3TW203TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SM-3TW203CT-ND - Taśma cięta (CT)
SM-3TW203DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM-3TW203
Opis
TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 kOhms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SM-3TW203 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Nidec Components
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
20 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,154" x 0,126" (3,90mm x 3,20mm)
Tolerancja
±20%
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
3223W-1-203Bourns Inc.1493223W-1-203-ND14,11000 złOdpowiednik parametryczny