HG16-060-AB-00
Numer produktu DigiKey
563-HG16-060-AB-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
HG16-060-AB-00
Opis
12V DC PLANETARY GEAR MOTOR, 175
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu stałego Motoreduktor 175obr./min 12V=
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
4,96 / 35
Producent
Nidec Components
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,630" (16,00mm)
Seria
Średnica - wału
0,118" (3,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Długość - wału i łożyska
0,394" (10,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw otworów mocujących
0,433" (11,00mm)
Typ
Silnik prądu stałego
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Funkcja
Motoreduktor
Przełożenie redukcyjne
60
Napięcie - znamionowe
12V=