CT-6ER500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 3 334
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 341
Arkusz danych
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
TT Electronics/BI
Vishay Sfernice
W magazynie: 199
50 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CT-6ER500
Numer produktu DigiKey
563-CT-6ER500-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT-6ER500
Opis
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CT-6ER500 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Nidec Components
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
50 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,276" x 0,276" pow. czołowa (7,00mm x 7,00mm)
Tolerancja
±10%