CFS-0100TB
Numer produktu DigiKey
563-CFS-0100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
563-CFS-0100CT-ND - Taśma cięta (CT)
563-CFS-0100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CFS-0100TB
Opis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP SPST 1 pozycja Montaż powierzchniowy Ślizgowe (standardowe) Siłownik 100mA 6V=
Kategoria
Wykończenie styku
Złoto
Producent
Nidec Components
Wysokość nad płytką
0,146" (3,70mm)
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Obwód
SPST
Zmywalne
Tak
Liczba pozycji
1
Funkcje
Uszczelnienie taśmy
Prąd znamionowy (A)
100mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
6V=
Materiał korpusu
Polisiarczek fenylenu (PPS)
Typ aktuatora
Ślizgowe (standardowe)
Długość
0,156" (3,96mm)