SM-43TX201 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 1 113
Arkusz danych
Bourns Inc.
200 Ohms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 5.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM-43TX201
Numer produktu DigiKey
SM-43TX201-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SM-43TX201
Opis
TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SM-43TX201 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Liczba obrotów
5.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rezystancja
200 Ohms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%