SM-3TA104 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 490
Arkusz danych
100 kOhms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM-3TA104
Numer produktu DigiKey
SM-3TA104-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SM-3TA104
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SM-3TA104 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Nidec Components
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,154" x 0,154" pow. czołowa (3,90mm x 3,90mm)
Tolerancja
±20%