FT-63EN502
Numer produktu DigiKey
563-FT-63EN502-ND
Producent
Numer produktu producenta
FT-63EN502
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FT-63EN502 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Nidec Components
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
5 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,323" x 0,276" (8,20mm x 7,00mm)
Tolerancja
±10%