FT-63EN301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
300 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FT-63EN301
Numer produktu DigiKey
563-FT-63EN301-ND
Producent
Numer produktu producenta
FT-63EN301
Opis
TRIMMER 300 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
300 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,323" x 0,276" (8,20mm x 7,00mm)
Tolerancja
±10%