CT-6EN504 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
W magazynie: 195
W magazynie: 200
W magazynie: 200
500 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CT-6EN504
Numer produktu DigiKey
563-CT-6EN504-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT-6EN504
Opis
TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
500 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,323" x 0,276" (8,20mm x 7,00mm)
Tolerancja
±10%