CT-6EMS205 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nidec Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 200
W magazynie: 199
W magazynie: 200
2 MOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CT6ES SERIES
CT-6EMS205
Numer produktu DigiKey
563-CT-6EMS205-ND
Producent
Numer produktu producenta
CT-6EMS205
Opis
TRIMMER 2-2MOHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
2 MOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,323" x 0,276" (8,20mm x 7,00mm)
Tolerancja
±10%