CL-SB-12A-11
Numer produktu DigiKey
CL-SB-12A-11-ND
Producent
Numer produktu producenta
CL-SB-12A-11
Opis
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki suwakowe SPDT Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL-SB-12A-11 Modele
Kategoria
Długość aktuatora
2,00mm
Producent
Nidec Components
Materiał styku
Miedź
Seria
Wykończenie styku
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Obwód
SPDT
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Materiał aktuatora
Poliamid (PA), nylon
Funkcja przełącznika
On-On
Skok przełącznika
2,00mm
Prąd znamionowy (A)
200mA (=)
Okres trwałości elektrycznej
10000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
12 V