UZG1H3R3MCL1GB
Numer produktu DigiKey
493-10067-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-10067-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-10067-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UZG1H3R3MCL1GB
Opis
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UZG1H3R3MCL1GB Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
12 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
18 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,156" (3,95mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 105°C