UZG1H100MCL1GB
Numer produktu DigiKey
493-10069-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-10069-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-10069-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UZG1H100MCL1GB
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UZG1H100MCL1GB Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
26 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
39 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,156" (3,95mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 105°C