UWG1H100MCL1GB
Numer produktu DigiKey
493-9751-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-9751-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-9751-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UWG1H100MCL1GB
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UWG1H100MCL1GB Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
35 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
70 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
2 Ohms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C