UVY2A330MPD1TA
Numer produktu DigiKey
493-UVY2A330MPD1TACT-ND - Taśma cięta (CT)
UVY2A330MPD1TA-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UVY2A330MPD1TA
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UVY2A330MPD1TA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
130 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
260 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C