UVP1E330MED1TD
Numer produktu DigiKey
493-12693-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-12693-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UVP1E330MED1TD
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UVP1E330MED1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
80 mA @ 120 Hz
160 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C