UVK2GR47MED1TD
Numer produktu DigiKey
493-12648-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-12648-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UVK2GR47MED1TD
Opis
CAP ALUM 0.47UF 20% 400V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UVK2GR47MED1TD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
12 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
19.2 mA @ 10 kHz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C